NOVINKA! Bona Spray Mop Motion

Čištění podlah snadno a rychle
Bona Spray Mop Motion
Síla sonického pohybu

Tradičním způsobem, jak udržet podlahu v čistotě bylo: použít hadr, kbelík s vodou a univerzální čistící prostředek rozpouštěný ve vodě. S tím je ale konec! Nový Bona Spray Mop Motion nabízí účinné a šetrné čištění pro Vaše podlahy.

Rozdíl mezi běžným mopem a Bona Spray Mop Motion je takový, že u běžných mopů ždímáte v kyblíku hadru a tudíž nanášíte na podlahu již usazenou špínu.  Bona Spray Mop Motion jen vytáhnete ze skříně a uklízíte. Stačí jen stlačit páčku pro dávkování čističe. Mikrovláknová utěrka na Bona Spray Mop Motion "pohltí špínu dovnitř“, a tak neroztírá usazenou špínu na podlaze.

Použití nadměrného množství vody dřevěné podlaze škodí. Bona Spray Mop Motion si dávkujete dle své vlastní potřeby a podlaha tím netrpí.

Bona Spray Mop Motion je mop určený pro čištění dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit pro všechny typy podlah! Nabízí 4krát účinnější čištění než s běžným mopem, a to pomocí sonického pohybu (stejné vibrace jako při čištění zubů zubním kartáčkem) k odstranění znečištěných zaschlých skvrn na podlaze pomocí vibrací). Sonický pohyb lze zapnout / vypnout dle potřeby.
 
Mop funguje na 4 AA baterie, které jsou součástí balení. Mop s otočnou hlavou dostáhne i do těžce přístupných míst. Pratelná mikrovláknová čistící utěrka vydrží až 300 vyprání, ale je nutné ji prát bez aviváže!
 
Sada obsahuje Bona Čistič na parkety, Bona Spray Mop Motion a Bona čistící mikrovláknovou utěrku.
 
ZDE ESHOP CZ
ZDE ESHOP SK